Шейкер
1
1
Шейкер
Шейкер на сегодняшний день нита куш сложно, самое сложное выбрать его качество и многофункциональность. При покупки шейкера нужно учитывать фирму шейкера, материал с которого он состоит, емкость щейкера, и плотность закрытия крышки. Цветовая гамма при выборе не важна, но форма самый важный параметр. Пластмасс или метал материал из которого вы шейкер купить себе должен быть пищевым и иметь гладкую поверхность внутри шейкера, чтобы остатки спортивного питания не прилипали к стенка и хорошо вымывались водой.
Кожен спортсмен, який зробив один раз вибір на користь спортивного харчування, напевно задавався питанням, а як же, і за допомогою чого приготувати живильний або заряджає енергією коктейль. Для цього і були винайдені шейкери. Завдяки цьому аксесуару всього кілька рухів і ваша порція спортпіта вже готова. Крім того, з часом девайс придбав і інші функції. Про це, а також про те, як вибрати шейкер для спортивного харчування і піде мова в цій статті. Практично всі шейкери виготовлені з пластику. І це зрозуміло, спортсмени хлопці досить динамічні, а тому їм важливо, щоб матеріал був практичним. Однак, при виборі звертайте увагу на те, що фірми зі світовим ім'ям дійсно можуть гарантувати вам те, що пластик, який вони використовують, нешкідливий для здоров'я і не містить шкідливих домішок. Оскільки шейкер це аксесуар багаторазового використання, значить, іноді виникає необхідність коктейль в ньому підігріти в мікрохвильовій печі або остудити в холодильнику. А тому не пропускайте інформацію про характеристики матеріалу. так само шейкери металеві, які, звичайно ж, і практичні, і повністю безпечні, але природно, відрізняються ціною в бік її збільшення. За обсягом шейкери бувають найрізноманітніші. Від зовсім невеликих на 200-300 мілілітрів, до майже літрових. Тут вже кожен може вибирати такий, який йому подобається. На одну порцію або кілька. Однак при виборі подумайте про компактності. Зрозуміло, що чим менше шейкер, тим менше місця він займає. І якщо ви купите шейкер, наприклад, обсягом 800 мл, а будете наповнювати його завжди тільки на половину чи буде такий вибір раціональним. Залежить вибір ще й від того, які спортивні добавки ви приймаєте. Для гейнери потрібен шейкер побільше, а для протеїнових коктейлів поменше. Ми б рекомендували золоту середину 500-600 мл. Обидва варіанти мають права на існування, але все ж з різьбленням вважається більш надійною моделлю, яка запобігає випадкове відкриття і протоку вмісту. У той же час, за такою кришкою слід ретельніше доглядати. Частинки коктейлю можуть накопичуватися між різьбленням, а тому при догляді за таким аксесуаром приділяйте цьому місцю особливу увагу.
Класичний шейкер з сіткою колбу з розміткою обсягу, сіточку для розбивання грудок і кришку. Сітка у різних шейкерів може мати різну форму: бути схожою на стільники або звичайну сітку, варіації зовсім химерних модифікацій або бути у формі, схожій на пропелер. Виділяти якусь одну з форм сіток, як найкращу по боротьбі з грудками, ми не будемо. Всі вони практично рівноцінні за умови якісного спортивного харчування;
Шейкер з металевим кулькою відрізняється від попередніх моделей тим, що всередині колби поміщений куля з хірургічної сталі, який діє, як ручний блендер. Грудок дійсно буде непереливки в такий аксесуар. А деякі спортсмени готують не тільки спортивні коктейлі в такому, але навіть, наприклад, омлет;
Смарт-шейкер. З його допомогою можна не тільки приготувати коктейль, але і за допомогою додаткових контейнерів, які кріпляться до днища, взяти з собою вітаміни, капсули, додаткову порцію спортивного харчування в порошку і т.д. Сподіваємося, що наш огляд в цій статті, а так само зручний каталог спортивних шейкерів, полегшить ваш вибір. З магазином Многолєт, ви отримуєте не тільки якісний товар, але і гарантію повернення коштів, протягом 14 днів в рамках законодавства.
|